Gemsan Oto

Gemsan Oto, 1998 Yılında " Yakup Kaya " tarafından kurulan ve halen daha kendisi tarafından işletilen isuzu ve mitsubishi araçlara bakım, onarım, servis ve yedek parça konusunda profesyonel destek veren servistir.

Gemsan Oto, Ağustos 1998'de Gebze Oto Sanayi Sitesinde kurulmuş ve kendi alanında profesyonel 13 çalışanı ile faaliyetine devam etmektedir. Gemsan Oto, 1998 yılından bu yana, servis ve yedek parça içeren Isuzu ticari araçlarının Kocaeli'de en iyi servisleri arasındadır. Kendi söylemleri ile " Yetkili Servis değil, Etkili Servis " sözünü müşterileri tarafından da defalarca dile getirilmiştir.. İş genişlemesi nedeniyle, Ağustos 2020'de Sultan Orhan Mahallesi 1178 Sokak No:2 adresindeki tesisine taşındı.

gemsan yol yardim

Gemsan Oto, Isuzu ve Mitsubishi marka araçların kamyon, kamyonet ve otobüs modellerine kadar en kapsamlı ticari araç yelpazesini sunar. Servis ve yedek parça için toplam 950 m2 alana alana sahiptir. Ekibimiz deneyimli ve yüksek eğitimli personellerden oluşmaktadır .Atölyemiz, onarım ve bakım işlerini yürütmek için gelişmiş ekipmanlarla tam donanımlıdır. Çalışanlarımızın can güvenliğini korumak adına iş güvenliği kurallarına harfiyen uymaktayız.

Ayrıca Gemsan Oto, hem yerli üretim hem de ithal Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile yakın işbirliği yaparak Isuzu ve Mitsubishi araçların yedek parçalarını uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Gemsan Oto, Türkiye pazarında sunulan model serisini yakından takip ederek, ticari araç kullanıcılarına kaliteli ürünler ve hizmet mükemmelliği sağlama misyonunu yerine getirirken servis ve yedek parça ağını genişletmeye devam edecek.

Vizyonumuz

Gemsan Oto Her Zaman EN İYİ'dir

Gemsan Oto, profesyonel olarak sadece ISUZU ve MİTSUBİSHİ araçlara hizmet verir. Neden mi ? " Herkes Profesyonel Alanda Hizmet Vermeli " sözünü desteklemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile, sizlere sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmet vermekte kararlıyız.

YÖNETİCİ MESAJI

Potansiyelleri “genişleterek” ve “yenileyerek” saygın bir şirket olmayı hedefliyoruz.

PERSONELLER

Top